LA-BERK DÖVME ve ISIL İŞLEM SANAYİ

2008 yılında kurulan firmamız indüksiyonla yüzey sertleştirme ve imalat departmanı olmak üzere 500 metrekare kapalı alanda faaliyetini sürdürmektedir.

İndüksiyonla yüzey sertleştirmenin bir ısıl işlem prosesi olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız 1 adet orta frekans 1 adet yüksek frekans olmak üzere iki adet indüksiyonla yüzey sertleştirme tezgahı ve 1 adet meneviş fırını ile başta Ankara olmak üzere ülke sanayisine 24 saat çalışma esasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

İmalat departmanımız, talaşlı imalat ve demir- dışı dövme hattı ( Bakır, pirinç, alüminyum, bronz v.s ) olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

Talaşlı imalat bölümümüzde ısıl işlem sonucu yüksek mukavemet değerlerine ulaşabildiğimiz kilit takviye parçaları üretilmektedir.

Demir-dışı dövme hattımızda, 300 tonluk friksiyon ve 35 tonluk eksantrik presimiz ile enerji sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


Hedeflerimiz

- Isıl işlem departmanımız için 450-500 kwa indüksiyonla yüzey sertleştirme işlemini gerçekleştirecek bir tezgaha sahip olup özellikle Anadolu sanayimize hizmet etmektir.

- Dövme hattımızı PLC kontrolü preslerle donatıp, kapasitemizi artırarak ülke sanayisine hizmet etmeyi sürdürmek.

- Kurumsal bir işletme olma yolunda hızla ilerleyerek sektöründe lider bir kuruluş haline gelip bu başarıyı gelecek kuşaklara taşımaktır.

Geçmişten Günümüze

 • 2008

  2008 yılında orta frekans indüksiyon yüzey sertleştirme makinaları ile kuruluş
 • 2009

  2009 yılında yüksek frekanslı indüksiyon makinası sisteme entegrasyonu
 • 2013

  Kilit takviye parçalarının seri imalatına başlanması.
 • 2014

  300 tonluk friksiyon pres, 35 tonluk eksantrik pres ile hızlı tren hatları kablo tutucularının seri dövme imalatına başlanması.